O NÁS

Januárom roka 2014 vznikol nápad stvoriť projekt sústreďujúci sa na výrobu kvalitných, účelových, outdoorových doplnkov pre našich chlpatých štvornohých kamarátov. Postupom času sa tento projekt napĺňal množstvom nápadov.

Postupne sme odskúšali každý jeden z nich, ale nakoniec sme vybrali len tie najlepšie.

Vytvorili sme prototypy, skúšali sme ich a opravovali, až pokiaľ neboli dokonalé. V priebehu času vznikli a aj stále vznikajú produkty, ktorými sa môžeme pýšiť.

Za úlohu sme si vytýčili aj podporu slovenských útulkov a radi by sme v budúcnosti vytvorili projekt na navrátenie psíkov do milujúcich rodín.

Sledovať nás môžete aj na facebooku a instagrame, kde môžete nájsť informácie o súťažiach, zľavách a taktiež aj o nových produktoch. Projekt dostal názov ANGIE a reprezentuje ho signatúra hlavy loveckého psa.

Samy dobre vieme aká je kvalita produktov dôležitá. Preto si na nej dávame veľmi záležať. Vyhľadávame len tie najkvalitnejšie materiáli, ktoré následne testujeme. 

Ďalším cieľom ANGIE je zvýšenie pohodlia a štandardu majiteľa a psa.

Hľadíme totižto na pohodlie psíkov a preto vyrábame produkty, ktoré sú nielen pohodlné pre majiteľov ale aj pre našich štvornohých miláčikov.

ANGIE produkty zaručujú, že váš psík sa bude cítiť najlepšie.

Objavte radosť z hry spolu s ANGIE.